İLETİŞİM - HAKKIMIZDA

LUX’A SKY, rezidans ve konut projelerinde Satış - Kiralama - Yönetim hizmetleri ile hem konut geliştiricilerine, hem de müşterilere aradıkları kaliteli, profesyonel ve etik hizmeti sunarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlar.

LUX'A sektörün deneyimli isimleri tarafından kurulmuştur. Sektörün et etkin satış, kiralama ve yönetim hizmetlerini sunan çözüm ortakları ile benzersiz sonuçlar elde edilmektedir.

Konut Satın Almak İsteyen Müşteriler

Konut satın almak isteyen tüm müşterilerin çıkarlarını koruyan onlara gerçekleri ve doğruları gösterirken onlar için analizler, incelemeler ve pazarlıklar yaparak en iyi indirimleri alan danışmanları, dostları var; emrinizdeyiz. Sizler için neler yaptığımızı Manifesto sayfamızdan incelemenizi rica ederiz. Bize güvenin, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. 

İnşaat Şirketleri

Konut projeleri için sunulan hizmetlerimizden bazıları ve sağladığımız faydalar şöyle özetlenebilir; 

Seçilmiş başarılı ve etkin emlak ofisleri, danışmanlar ve diğer LUXA SKY satış kanalları ve pazarlama aktiviteleri ile satışların gerçekleştirilmesi,
Projeye yada konutlara ait ilanların Türkiye'nin ve dünyanın etkin internet ve ilan sitelerinde yayınlanması,
Projelerinizin yurtiçi ve yurtdışındaki önemli fuar ve organizasyonlarda tanıtımı ve satışı,
Kısa dönemli (tefrişli) veya uzun dönemli kiralamaların gerçekleştirilmesi,
Yatırımcılar ve daire sahipleri adına kiralamaların & kiracıların yönetilmesi ile mülk sahiplerinin yükümlülüklerinin yerine getirilmesi,
Projedeki güvenlik, temizlik, tamir-bakım gibi tesis ve mülk yönetim hizmetlerinin koordinasyonu,
Daire sahiplerinin ve kiracıların yaşamlarını kaliteli şekilde sürdürebilmeleri için concierge hizmetlerinin koordinasyonu. 

Yukarıdaki hizmetlerin mükemmel sunumu ve yönetimi ile projedeki yaşam ve kalitesinden övgüyle söz edilmekte ve değer artışı sağlanmaktadır. Projeleri ziyaret eden tüm müşterilerin LUXA'nın varlığını bilmeleri, bu projelerin tercih edilmesini sağlamaktadır.

LUX'A SKY TEAM

Hakan Eren Rengin Tuna Koçak Yücel Uygun Gamze Y Karadağ Alper Özalp Gül Kohen Sevil Bölüktaş Suat Palpas Mina Taşkıran

 

logo

TR PROJELERİ İÇİN +90 (212) 216 66 86      

USA PROJELERİ İÇİN +90 (530) 770 45 29      

mail@luxasky.com