İLETİŞİM - REFERANSLAR

"Tamda konut projelerinin bu kadar çok olduğu ve bir o kadarda akılları karıştırdığı dönemde, konut alıcılarına gerçekten ışık tutacak ve şimdiye kadar görülmemiş profesyonellik ve detayda danışmanlık hizmeti veren, çok ama çok faydalı bir site. Gerçekten müthiş olmuş elinize sağlık."

-- Erman Murat Ertür / İnşaat Mühendisi

"Adım başı proje üretilen bir dönemde, profesyonellerin alıcıya yön vermesi bu alanda yaşanan mağduriyetleri sonlandıracaktır. Böylelikle hem yatırımcı hem de halkımız daha bilinçli hareket edecek ve yaratılan değerler topluma fayda olarak geri dönecektir. Toplumu bilinçlendirmeye, eğitmeye ve mağduriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik bu çalışmasından dolayı Luxasky.com’u kutluyorum."

-- Nesrin Artar Bostan / Yüksek Şehir Plancısı

"Konut sektöründeki bu ilkin başarılı olacağını düşünüyorum. Tarafsız bir gözle projelerin değerlendirileceği bu platform sektöre katkısının ötesinde satın alma planlayan kişileri aydınlatacaktır."

-- Natali Toma / Yüksek Mimar

"Ev almak istiyorsanız luxasky.com’a muhakkak bakın. Sektörde 22 yıllık deneyimi olan işi çok iyi bilen bir profesyonel kurmuş, bizim gibi gayrimenkulü sadece oturacak ev veya yatırım olarak bilenlere doğru seçim yapabilmek için tüm soruların cevapları orada var. Hangi firma güvenilir, hangi proje yatırıma uygun LUX'A SKY'DA, göreceksiniz."

-- Serkan Özülkü / Avukat

"LUX'A SKY müthiş bir girişim. Günümüzde artık konut alırken özellikle de sıfır bir konut almak istiyorsanız en mantıklısı proje aşamasındaki konutlara girmek bu şekilde hem daha uygun fiyata hem de taksit taksit ödeyerek banka kredisi olmadan projeci firmaya ödeyerek konut almak mümkün olabiliyor. Artık ev sahibi olmak LUX'A SKY sayesinde daha kolay olacak."

-- Müge Pekcan Arıkan / Avukat

"Emlak / konut sektöründe uzun yıllardır istenen bağımsız ve objektif bir değerlendirmeye nihayet kavuşuyoruz. Gerek bireylerin, gerekse kurumların rahatlıkla kullanabileceği ve kendileri için en doğru kararları, en doğru verilerle verebileceği bir çalışma. Detaylı analizler, çarpıcı görseller ve önemli mali bilgiler ışığında, yanlış ve zararlı kararların artık alınmasının çok güç olacağını düşünüyorum. Sektöre, son derece değer ve güven katan bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tebriklerimi sunuyorum."

-- Fehim Fırat / İşletmeci