VALLE LACUS

Valle Lacus, Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında 44 seçkin aileye inzivaya çekilmeden, doğal hayatın içerisinde konforlu ve şık bir yaşam sunuyor.

KLK Yapı’nın Büyükçekmece'de kendine ait 110.000 m²lik bir alanda inşa ettiği Valle Lacus, 44 lüks villadan oluşuyor. Proje, farklı dizaynı, işlevsel sosyal tesisi ve kişiye özel yaşam alanlarıyla hayata geçiyor.

BREEAM sertifikası ile ödüllendirileceği anı bekleyen villalarda enerji ve ısıtma tasarruf sistemleri çevreci bir yaklaşım öne çıkıyor.

110 dönümlük bir arazide her biri 1050 m²lik brüt alana sahip villalar, 11 m²lik bir iç bahçeye ve 2 dönümlük bahçesindeyse 72 m²lik ısıtmalı özel yüzme havuzuna sahip. İstanbul’a yepyeni bir bakış açısı sunan Valle Lacus, lüks ve konforu harmanlayarak müşterilerinin hizmetine sunuyor…

Yaşaması kolay, anlatması zor.

Valle Lacus villalarında 8 yatak odası, 8 banyo ve 2 büyük yaşam salonu ile huzurlu bir yaşam sizi bekliyor. Villalarda, 2000 m2 bahçe, iç bahçe, mini sinema salonu, sauna, buhar odası, özel havuz ve çok daha fazla ayrıntı Valle Lacus dünyasını anlatmaya yetmiyor.