YATIRIMCILAR KULÜBÜ - YATIRIMCILAR KULÜBÜ NEDİR?

Gayrimenkul Yatırımcılar Kulübü karlı yatırımlar, yüksek indirimler ve avantajlı alımlar yapmak isteyen siz değerli yatırımcıların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Bu sayede, yatırımcılar kulübü üyeleri bireysel yatırımcıların ulaşamayacağı fırsatları risksiz şekilde elde edebilecektir.

Artık Türkiye’de gayrimenkul yatırımcılarına özel bir kulüp, özel proje tanıtım toplantıları ve yatırımcılara özel fırsatlar ve indirimler var. Gayrimenkul Yatırımcıları Kulübüne katılmak ve fırsatları incelemek tamamen ücretsizdir ve sadece üyelerimize açıktır. Katılımınızı takiben tüm yatırım fırsatlarından ilk siz haberdar olacaksınız. Yatırımcılarımız çoğaldıkça pazarlık gücümüz ve elde ettiğimiz indirimler ve karlılığımız artacaktır.

Yatırımcılarından hiçbir şekilde para toplanmaz ve ücret alınmaz. Üyelerimiz, tercih ettikleri firmalardan doğrudan mülk satın alarak yatırımlarını gerçekleştirirler. Gayrimenkul fonlarından ya da GYO hisselerinden çok daha güvenli bir yatırım şeklidir, zira doğrudan sizin karar verdiğiniz ve yönettiğiniz yatırımlardır.

Önümüzdeki dönemde gayrimenkul geliştiren şirketlerin Üyelerimizle bir araya geldiği toplantılar gerçekleştirilecektir. İnşaat şirketleri, lansman öncesinde yada tamamladıkları projelerde yatırımcılarımıza çok özel fırsatlar sunacaklardır.

Yatırımcılarımız çok farklı sektörlerden ve mesleklerden gelen sermaye, mevduat, kredi ve kaynak sahibi insanlardır. Yatırımcılarımız varlıkları ile projelerin hayata geçmesini ya da başarıya ulaşmasını sağlarlar. Yatırımcıların bir çatı altında toplanması ve güç birliği yaratılması yatırımların karlılığını önemli ölçülerde arttıracaktır.

Kimler Üye Olabilir
Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen herkes bu Kulübe üye olabilir.
Bireylerin mevduatlarının 1 M TL'yi aşması gerekli olup, beyan etmek zorunludur.
Hem bireyler hem de şirketler üye olabilirler.

Kimler Üye Olamaz
Gayrimenkul geliştiren ve pazarlayan şirketler, hissedarları ve çalışanları üye olamazlar.
Emlak danışmanlığı, aracılığı, komisyonculuğu ile uğraşanlar üye olamazlar.

Üyelikten Çıkarılma
Üyelerin şikayeti ve/veya Kulüp yöneticilerinin takdiri üyelikten çıkarılmak için yeterlidir.
Kendi hizmet ve/veya ürünlerini pazarlamak amacıyla üye olduğu anlaşılanların üyeliği sonlandırılır.